ÖYP Kurum Koordinatörlüğü

ÖYP Kurum Koordinatörlüğü

ÖYP Bütçe Aktarımı Gerçekleşti...

Değerli ÖYP Araştırma Görevlileri,

YÖK tarafından ödenekleri talep edilen Araştırma Görevlisi arkadaşımızın ÖYP ödenekleri gelmiştir. Listeyi ekte görebilirsiniz. Eğer listede adınız yoksa bütçeniz henüz ulaşmamış demektir. Yüksek lisans yapan araştırma görevlileri için proje bütçesi 3000 TL, seyahat 2000 TL; doktora öğreniminde olan araştırma görevlileri için proje bütçesi 6000 TL, seyahat 4000 TL; bütünleşik doktora yapan araştırma görevlileri için proje bütçesi 8000 TL, seyahat 5000 TL olacak şekilde üniversitemiz bütçesine aktarılmıştır. 

Bütçelerin kullanılabilmesi için hızlı bir şekilde aktarılan bütçenin alt harcama kalemlerine aktarılması gerekmektedir. Bu sebeple ekteki formun ivedilikle doldurularak, danışman ve ilgili araştırma görevlisi tarafından imzalandıktan sonra taratılarak e-mail (oyp@marmara.edu.tr) yoluyla veya elden ÖYP Kurum Koordinatörlüğüne en geç 5 Ocak 2018 tarihine kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Ulaşamadığımız diğer araştırma görevlisi arkadaşları da sizler bilgilendirebilirseniz süreci hızlandırmış oluruz. 

Ayrıca bazı konularda dikkatinizi çekmek istiyorum.

1-      Web sitesinde yayınlanan belgede aktarılan bütçe kısımda yüksek lisans yazıyor ve sizler doktora eğitimine geçtiyseniz bu bütçeyi kullanamazsınız. Sizler için ayrıca talep yazısı ileteceğiz. Durumu lütfen bizlere bildirin.

2-      Bütçelerinizi azami sürelerinizin sonuna kadar kullanabilirsiniz (yüksek lisans 3 yıl, doktora 6 yıl). 

3-      Proje veya seyahat kalemlerinden yapılacak harcama prosedürleri ve güncel duyurular için lütfen web sitemizi takip ediniz. 

Prof.Dr. Bülent Mertoğlu

ÖYP Kurum Koordinatörü

LİSTE

Bu sayfa ÖYP Kurum Koordinatörlüğü tarafından en son 26.12.2017 20:20:02 tarihinde güncellenmiştir.